Kontakt oss

Vi er på kontoret hver dag mellom 08-16.

Ta gjerne kontakt med oss om det noe vi kan hjelpe med.

Daniel Waage Nilsen

Daniel Waage Nilsen

Daglig leder

 

Mail daniel@biokjemi.no

Tlf: 905 01 731

Rune Oveland Nilsen

Rune Oveland Nilsen

Salgsrepresentant

 

Mail rune@biokjemi.no

Tlf: 997 45 678

Annette Tjelland

Annette Tjelland

Regnskap og markedsføring

 

Mail annette@biokjemi.no

Tlf: 38 15 30 20

Monika Krogh

Monika Krogh

Regnskap

 

Mail regnskap@biokjemi.no

Tlf: 38 15 30 20

Kjetil Greibesland

Kjetil Greibesland

Lageransvarlig

 

Mail Kjetil@biokjemi.no

Tlf: 38 15 30 20

Rolf Leo Waage Nilsen

Rolf Leo Waage Nilsen

Styreleder

 

Mail rl@biokjemi.no

Tlf: 38 15 30 20

Larry

Larry

Kontorsjef og koseklomp

 

Mail larry@biokjemi.no

Tlf: 38 15 30 20